Kartu su nauju fabriku atkeliauja dar platesnės trapučių gamybos galimybės

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad UAB „Ustukių malūnas“ nuo šiol savo gamybą tęs naujame fabrike! Dar prieš 20 metų, UAB “Ustukių malūno” įkūrėjas Giedrius, įsigydamas pastatą Ustukių kaime, svajojo apie kadanors išdygsiantį modernų ir funkcionalų fabriką, atsakantį į šiuolaikinės rinkos iššūkius. Nuo tos dienos praėjus nemažai laiko, sena vizija, kuri rodės yra neįgyvendinama – virto realybe: pagrindinio įkūrėjo Giedriaus viziją padėjo įgyvendinti sūnus Kipras, kuris šiuo metu yra perėmęs įmonės vairą. Iš Giedriaus atėjo žinios, patirtis ir tradicijos, o Kipras atnešė naujoves bei inovacijas, todėl ši tradicijų ir modernumo samplaika leidžia sukurti išskirtinius produktus.

Naujas statinys – tai ne tik naujos modernios patalpos, bet ir nauja įranga, leidžianti padidinti gamybos efektyvumą, supaprastinti logistikos užduotis, o svarbiausia praplėsti gaminamų produktų krepšelį – įgyvendinti sudėtingiausius projektus dinamiškoje maisto gamybos rinkoje.

– Padidėjęs efektyvumas reiškia mažesnes išlaidas, geresnę kokybę ir greitesnį gamybos laiką. Visa tai leidžia pagaminti produkciją su minimaliu laiko, išteklių ir kitų kaštų švaistymu. Kartu šie veiksniai leidžia dar sėkmingiau siekti savo išsikeltų tikslų, gaminant produkciją Lietuvos bei užsienio rinkoms. Kai gamybos procesai yra tikrai efektyvūs, galime pagaminti daugiau prekių su mažiau išteklių, o tai reiškia geresnę kainą vartotojui – taigi ir didesnį konkurencinį pranašumą rinkoje! Maža to, darbai Ustukių malūne veikia žiedinės ekonomikos principu – neturime gamybinių atliekų, todėl gamyba yra ypač draugiška aplinkai.

– Nuo šiol visi gamybos procesai po vienu stogu! Kartu su moderniomis gamybos technologijomis palengvinome ir logistikos užduotis mūsų klientams: kai visa trapučių gamyba yra po vienu stogu, klientas savo užsakymus atsiimti gali daug greičiau, o efektyvesnė gamyba  ir paskirstymas taip pat nulemia mažesnius gamybos kaštus, o tai leidžia išlaikyti patrauklias produkcijos kainas.

– Kartu su naujomis fabriko technologijomis prasiplės ir gaminamų produktų krepšelis. Mūsų maisto technologai nenuilstamai dirba kurdami ir mėgindami naujus modernius gaminius, kurie yra ne tik inovatyvūs ir gardūs, bet ir labai sveiki. Kas nenorėtų užkandžių, praturtintų tokiu super maistu kaip naudingoji spirulina ar jodo pilni jūros kopūstai? Nauji modernūs, įvairūs ir puikaus skonio gaminiai tikrai ras vietos ant lietuvių stalo, o užsienio valgytojams padės atrasti ir pamėgti kokybišką, Lietuvoje pagamintą, produkciją.

Galiausiai, šis darnus projektas yra ir geriausias mūsų požiūrio į darbuotojus atspindys – naujame fabrike įrengtos kruopščiai apgalvotas buitinės patalpos, vėdinimo sistemos ir viskas ko reikia patogiam darbuotojų darbui užtikrinti. Panaudojus moderniausias technologijas, darbuotojų komfortui užtikrinti, sukurtos poilsio zonos, funkcionali valgykla, parkavimo vietos ir visa kita, kas padėtų kiekvieno darbuotojo dieną padaryti lengvesnę ir patogesnę. Administracijos darbuotojams taip pat buvo sukurtos patogesnės vietos – kiekvienam be išimties administracijos darbuotojui buvo įrengta ergonomiška, moderni ir patogi, šiuolaikinius darbo saugos reikalavimus atitinkanti, darbo vieta.

— Taip pat gali patikti —